Drzwi aluminiowe


   

To najlżejszy z metali wykorzystywany do produkcji stolarki drzwiowej. Nie dajmy się jednak zwieść - to, że materiał jest lekki, nie oznacza, że wykonana z niego konstrukcja będzie nietrwała. Przeciwnie – jako wieloletni producent drzwi aluminiowych z okolic Poznania możemy potwierdzić, że ten rodzaj tworzywa jest niezwykle mocny i stanowi ciekawą propozycję dla tych, którym opatrzyły się tradycyjne skrzydła wykonane z PCV czy drewna.

Stylowe wnętrze z metalem


Choć do tej pory najczęściej można je było spotkać w lokalach usługowych czy użyteczności publicznej, zalety drzwi aluminiowych zaczęli dostrzegać również miłośnicy designu, którzy chętnie łączą chłodny metal z innymi fakturami: drewnem, cegłą czy szkłem. Ten rodzaj połączeń jest obecnie często spotykany w przypadku nowoczesnych budynków i wnętrz utrzymanych w stylu loftowym czy industrialnym. Walory estetyczne materiału, którego używamy do produkcji stolarki, idą w tym przypadku w parze z innymi zaletami.

Zalety aluminiowych drzwi


Aluminiowe skrzydła do wnętrz oraz na zewnątrz z naszej pracowni z Obornik Wielkopolskich (30km od Poznania), oprócz atrakcyjnej ceny, cechują się znakomitymi właściwościami: są odporne na zmieniające się warunki atmosferyczne i nie ulegają łatwo uszkodzeniom mechanicznym. Oznacza to, że osoby, które zdecydują się na ich zakup, będą mogły się nimi cieszyć przez długie lata. Użytkownicy metalowych drzwi naszej produkcji nie powinni się też obawiać ewentualnych odkształceń. W przeciwieństwie do innych typów skrzydeł dostępnych na rynku, ten rodzaj stolarki prawie zawsze pozostaje w niezmienionej formie przez cały okres użytkowania.


Drzwi aluminiowe to tylko część oferty naszej firmy z okolic Poznania. Na zlecenie klientów wykonujemy także stolarkę okienną, fasady oraz piękne projekty zimowych ogrodów z tego lekkiego metalu o wielu zaletach w korzystnej cenie. Wysoka jakość oraz atrakcyjne ceny sprawiły, że wśród zleceniodawców cieszymy się opinią solidnego producenta, któremu warto zaufać. Zachęcamy do zapoznania z naszą pełną ofertą produktów oraz cennikiem usług.

 
     

Copyright © 2015 ALU-CONST | 64-600 Oborniki Wielkopolskie | ul. Polna 32 | tel. 61 29 61 712 | e-mail: info@alu-const.pl

Projekt i wykonanie: PRO-LINK