Drzwi przeciwpożarowe


   

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, inwestorzy oraz projektanci zobowiązani są do wydzielania w budynkach stref pożarowych za pomocą odpowiednich przegród. Jednym z ważniejszych elementów systemu antypożarowego są drzwi ogniowe.

Dlaczego my?


Od lat specjalizujemy się w projektowaniu i wykonywaniu profesjonalnej stolarki przeciwpożarowej w atrakcyjnych cenach. Jako doświadczony producent z Poznania dostarczamy naszym klientom nowoczesne drzwi o różnych klasach odporności ogniowej. Posiadają one atesty oraz certyfikaty potwierdzające ich jakość i skuteczność. Nasze drzwi przeciwpożarowe dostępne są w różnych wariantach, dlatego z łatwością można je dopasować do architektury budynku.

Zalety drzwi ogniowych


Jeszcze nie tak dawno drzwi ogniowe kojarzone były przede wszystkim z topornymi stalowymi konstrukcjami. Dzisiaj ich producenci z całej Polski oraz Poznania, w tym i my, odchodzą od tego rodzaju rozwiązań na rzecz lżejszych instalacji. Obecnie konstruktorzy budynków użyteczności publicznej, biurowców oraz budynków i domów mieszkalnych, mogą przebierać w bogatej ofercie konstrukcji chroniących przed rozprzestrzenianiem się pożaru.


Wariant aluminiowy, który produkujemy pod Poznaniem, charakteryzuje się tym, że łączy w sobie walory estetyczne z przeciwpożarowymi. Konstrukcje ogniowe naszej produkcji na co dzień do złudzenia przypominają zwykłe skrzydła. Natomiast w sytuacji zagrożenia, potrafią na długie minuty stanowić skuteczną barierę dla ognia, dając szansę na ewakuację ludzi oraz uratowanie mienia.

Atrakcyjna cena


Miłym zaskoczeniem będzie dla Państwa również cennik naszej firmy z Obornik Wielkopolskich (30km od Poznania) oraz elastyczne warunki współpracy. Zachęcamy do zapoznania się z naszą cenowo korzystną ofertą stolarki przeciwpożarowej – idealnej do banków, hoteli, restauracji, biur oraz innych obiektów użyteczności publicznej, jak i prywatnych domów.

 
     

Copyright © 2015 ALU-CONST | 64-600 Oborniki Wielkopolskie | ul. Polna 32 | tel. 61 29 61 712 | e-mail: info@alu-const.pl

Projekt i wykonanie: PRO-LINK