Oferta: stolarka ppoż, ogrody zimowe


Firma Alu-Const oferuje kompleksowe, nowoczesne i profesjonalne rozwiązania z dziedziny ślusarki przeciwpożarowej, jak również wykonuje okna i drzwi, wspaniałe ogrody zimowe oraz fasady aluminiowe. Proponowane przez naszą firmę okna i drzwi przeciwpożarowe oraz ogólnie stolarka ppoż to nie tylko elementy posiadające odpowiednie atesty i klasy odporności ogniowej, ale także produkty upiększające każdy budynek prywatny czy użyteczności publicznej. Oferowane drzwi ppoż i inne elementy stolarki ppoż wykonane są z najwyższą dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal, aby były to produkty trwałe, bezpieczne i funkcjonalne.

Wykonywane przez naszą firmę spod Poznania fasady aluminiowe są elementami bardzo atrakcyjnymi wizualnie, jak również zapewniają jednolitę barwę nakładanego na nia tynku kolorowego. Niezależnie od przeznaczenia budynku, nasze fasady aluminiowe sprawiają, iż będzie on pozytywnie wyróżniał się spośród innych konstrukcji w najbliższej jak i dalszej okolicy. świadczą o tym nasze realizacje zarówno z Poznania jak i innych miast w Polsce (takich jak Wrocław czy Szczecin).

Szczególne miejsce w naszej ofercie zajmują cudowne, klimatyczne ogrody zimowe. Ich zalety docenia coraz więcej mieszkańców zarówno Polski jak i Europy. Docieramy z naszą ofertę również do takich krajów jak Niemcy czy Belgia. Ogrody zimowe stanowią namiastkę wspaniałego, słonecznego lata w środku mroźnej, śnieżnej zimy. Nie ma nic wspanialszego jak wypoczynek w otoczeniu soczystej zieleni i w bardzo komfortowych warunkach, obserwując jak na zewnątrz zalegają warstwy zmrożonego śniegu.

Zachęcamy więc do skorzystania z naszej oferty fasad aluminiowych, okien i drzwi, ogrodów zimowych czy ślusarki ppoż. Jest ona niezwykle atrakcyjna nie tylko ze względu na wysoką jakość jaka cechuje np. drzwi przeciwpożarowe. Nasz cennik to także atrakcyjna oferta będąca w zasięgu portfeli wszystkich naszych Klientów.

Copyright © 2015 ALU-CONST | 64-600 Oborniki Wielkopolskie | ul. Polna 32 | tel. 61 29 61 712 | e-mail: info@alu-const.pl

Projekt i wykonanie: PRO-LINK