Okna aluminiowe


   

Jesteśmy producentem okien aluminiowych z Obornik Wielkopolskich (30km od Poznania) i jednym z liderów w dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań dla biurowców, budynków mieszkalnych i zabudowy jednorodzinnej. W naszej siedzibie wykonujemy zlecenia na stolarkę, oferując naszym klientom przystępne ceny oraz fachowe doradztwo.

Stolarka aluminiowa – dla kogo?


Okna aluminiowe naszej produkcji dają wiele możliwości - przede wszystkim zaś pozwalają powiększyć powierzchnię przeszkloną. Stabilne profile z lekkiego aluminium w atrakcyjnej cenie posłużą za pewną konstrukcję ogrodów zimowych, tarasów czy balkonów. Rozwiązanie często stosuje się także w przypadku powierzchni biurowych - dzięki temu pomieszczenia są maksymalnie doświetlone.


Zaletą okien aluminiowych jest również to, że można do niej dopasować dowolny rodzaj szyby pojedynczej, jedno- lub wielokomorowej. Naszym klientom polecamy skorzystanie z systemu od renomowanego producenta Aliplast, z którym współpracuje nasza firma.


Rodzaje szyb do okien aluminiowych


Wybór odpowiedniej szyby od producenta może okazać się trudniejszy niż decyzja o rodzaju stolarki okiennej. Mamy nadzieję, że poniższe zestawienie z rodzajem szyb oraz wgląd w nasz cennik pomoże Państwu w podjęciu właściwej decyzji.


Antysłoneczna


Chroni przed nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczeń, a specjalna technologia pochłania energię promieniowania słonecznego.


Refleksyjna


Ma niski współczynnik przepuszczania promieniowania słonecznego oraz zapewnia komfort poprzez zastosowanie dodatkowej powłoki odbijającej światło.


Wielowarstwowa laminowana


Ten rodzaj szyby ma przede wszystkim zapewnić bezpieczeństwo. Minimalizuje ryzyko rozbicia i występuje w wersji antywłamaniowej oraz kuloodpornej. Charakteryzuje się także znakomitą izolacją dźwiękową.


Hartowana


Jej niezwykle wytrzymała konstrukcja nie ulega uszkodzeniom mechanicznym, jest odporna na czynniki atmosferyczne.


Niskoemisyjna z warstwą ciepłochronną


Taka szyba zapewni doskonałe parametry przenikalności światła i energii słonecznej, które po przeniknięciu do pomieszczenia nie wydostaną się z powrotem na zewnątrz.


Zachęcamy do zapoznania się z pełnym cennikiem naszej firmy z Obornik Wielkopolskich oraz innymi produktami z tej kategorii.

 
     

Copyright © 2015 ALU-CONST | 64-600 Oborniki Wielkopolskie | ul. Polna 32 | tel. 61 29 61 712 | e-mail: info@alu-const.pl

Projekt i wykonanie: PRO-LINK